دعوت برای لبخندی زيباتر

در کنار شما و براي شما عزيزان مکانی را فراهم نموده ايم تا بتوانيم آنچه را در توان داريم، اعم از تجربه و علم به کار گيريم تا زيباترين لبخندها را به همراه رضايت و اطمينان به شما هديه دهيم.

لیست آزمایشات

خدمات تشخیص در بخش مولکولی ، بیماری عصبی و عضلانی ، بیماری های اسکلتی، بیماری متابولیک، سرطان ها

پیگیری نتایج

کاربران گرامی با این لینک می توانید نتیجه آزمایشات خود را با وارد نمودن مشخصات خود پیگیری نمایید

راهنمای پذیریش و تسهیلات بیمه ای

شامل بیمه خدمات درمانی، تامین اجتماعی، بیمه نیروهای مسلح ، کمتیه امداد، بیمه بانک ها و شهرداری، سازمان بهزیستی

کامپوزيت های زيبايی ‌

در این روش دندانپــزشک فـرم ، رنگ و موقعیت دنــدان های شما را در قوس فکی اصلاح می کند. مـزیت این روش این است که دنــدان هــای شما یا اصلاً تراش نخــورده و یا مقــدار کمی تراش می خـورد یعنی علاوه بر رسیدن به زیبــایی ایده آل یک لبخنــد ، به ساختــار دندان نیز آسیبی وارد نمی شود.


لیست خدمات

 • ایمپلنت دندان

  ایمپلنت در واقع پیچی است از جنس تیتانیوم که نقش ریشه دندان را ایفا می کند. ایمپلنت به یک روش درمانی رایج، مطمئن و قابل اعتماد جهت جایگزینی دندانهای از دست رفته تبدیل شده است. هزینه ایمپلنت و یا کاشت دندان را در ادامه بخوانید.

 • ارتودنسی

  ارتودنسی شاخه‌ای از علم و هنر دندانپزشکی می باشد که به شناسایی، پیشگیری و درمان بدشکلی‌های فک و صورت و مرتبی دندانها که باعث اختلال در اعمال دستگاه جونده و نیز عدم تناسب و نازیبایی اجزاء صورت می‌شوند، می‌پردازد.

 • سفید کردن دندان

  عوامل متعددی موجب تغییر رنگ دندانها به مرور زمان می گردد که همین موضوع موجب ترغیب افراد برای سفید کردن دندان ها و یا به اصطلاح بلیچینگ می گردد. دلایل ژنتیکی و مصرف دخانیات از مهمترین دلایل تغییر رنگ دندان است.

ویژگی‌های منحصر به فرد کلینیک دندانپزشکی تهران‌

از ویژگی های منحصر بفرد کلینک ما نسبت به مراکز دیگر به شرح ذیل می باشد:

 • چک‌آپ روتین دندان‌ها، ویزیت و مشاوره در تمامی بخش ها به منظور رفاه حال مراجعه کنندگان عزیز رایگان بوده و مراجعه کنندگان با تعیین وقت قبلی میتوانند از این امکان استفاده نمایند.
 • ایمپلنت توسط متخصص پریو و با فیکسچر و لوازم مصرفی از مطرح ترین برند های روز دنیا ارائه می شود.
 • ونیر های زیبایی شامل کامپوزیت، لمینت دندان و لومینیرز بعد از جلسه مشاوره و بازدید مراجعه کنندگان از آلبوم نمونه کارهای متخصصین زیبایی ما ، با سلیقه مراجعه کننده انجام می گیرد.

زیبایی را از ما هدیه بگیرید

خط لبخند چیست؟


ر حالت طبیعی، دو دندان پیشین مرکزی بالا باید کمی ‌بلندتر از دندان‌های پیشین کناری باشند تا به صاحب آن، ظاهری جوان ببخشند. این دندان‌ها هم‌ارتفاع دندان‌های نیش هستند.«خط لبخند» یک خط فرضی است که از لبه دندان‌های جلوی فک بالا می‌گذرد و با لبه فوقانی لب پایین موازی است. اگر این خط به سمت پایین انحنا داشته باشد، لبخند فرد حالت جوان پیدا می‌کند، ولی اگر صاف باشد، نشان‌دهنده سایش دندان‌ها و بالا رفتن سن است


زیبایی در :


 • دندان و لب
 • چهره
 • نگاه کلی

پیوند ها

برای ارتباط با تمامی لینک پیوندها بروی ادامه کلیک کنید

پالپکتومی چیست؟

عصب کشی دندان در کودکان

روکش دندان پس ازعصب کشی

سبک قالب
انتخاب رنگ
ضمینه قالب

سبک چیدمان